Neden Entegra?

E-Ticaret B2C Ve B2B Entegrasyonları
Entegra ile mevcut kullandığınız veya paketlerimiz içinde gelen Eticaret siteleriniz, pazaryeri mağazalarınızla beraber tek panelden yönetilir.
Pazar Yeri Entegrasyonları
Entegra’ya girilen ürünleriniz N11, Gittigidiyor, Hepsiburada, Amazon, Akakçe, Trendyol, Çiçeksepeti-Mizu, Epttavm, Zebramo ve Sanalpazara listelenir ve tüm siparişleriniz Entegra’dan yönetilir
Tedarıkçi Xml Entegrasyonları
Entegra’ya kendi stoklarınızın dışında tedarikçilerinizin Xml’lerini de tanımlayabilir, pazar yerleri ve sitenizde otomatik olarak güncellenmesini sağlayabilirsiniz.
Muhasebe Programı Entegrasyonları
Muhasebe programları (Logo, Mikro, Akınsoft, Eta, Netsis, Nebim, Vega, Dia, Paraşüt, Sentez, Link, Webticari, Nethesap) ile ürün ve siparişlerinizin çift taraflı anlık entegrasyonunu sağlayabilirsiniz.

Pazar Yerlerinde Satış Yapıyor Musunuz?

Mevcut Pazar yerlerinde ki listelemiş olduğunuz ürünlerinizi alalım Entegra’ya girelim. Entegra’yı N11, Gittigidiyor, Hepsiburada, Trendyol, Çiçeksepeti-Mizu, Zebramo, Amazon, Sanalpazar, Epttavm, Akakçe ve size vereceğimiz Eticaret sitesi ile bağlayalım. Siparişleriniz anlık olarak tüm detaylarıyla Entegra’ya gelsin faturalarınızı topluca kesin. Tek tek platformlarda dolaşıp siparişlerinizi takip etmek için uğraşmayın. Ürünlerinizi Entegra’ya bir kere kolayca ekleyin anında tüm pazar yerlerinde, e-ticaret sitenizde dilerseniz fiyat karşılaştırma sitelerinde ve Google Merchant ile reklamlarda yayınlansın. Tüm stoklar otomatik olarak güncellensin. Bir platformdan ürününüz satıldığında diğer platformlarda ki stok anında değişsin. İsterseniz kendi ürünlerinizin dışında tedarikçilerinizin Xml lerini de Entegraya tanımlayalım, istediğiniz kar marjlarıyla ürünler yayınlansın. Hatta dilerseniz siz tedarikçi olarak farklı satıcılara ürünlerinizi Xml ile verin.

pazar-yeri-entegrasyonu

Yoksa On-Line Mağaza Mı Açmak İstiyorsunuz?

Ürünlerinizi Bir Kere Girin Defalarca Yayınlansın

E-ticaret’ten satış yapmak zevkli olduğu kadar bir o kadar da zor. Ülkemizde gün geçtikçe artan eticaret’ten satış hacmi ile rekabette artmakta ve kar marjları düşmektedir. Sadece kendi sitenize ürün girmeniz, ürün satmanız için yeterli olmayıp ürünlerinizi insanlarca kabul görmüş, güven kazanmış pazar yerlerinde (N11, Gittigidiyor, Amazon, Hepsiburada, Trendyol, Çiçeksepeti-Mizu, Zebramo, Sanalpazar, Epttavm) ve fiyat karşılaştırma sitelerinde (Akakçe, Cimri, Alve) de yayınlanmanız gerekmektedir. Dolayısı ile bir ürünü hem sitenize hem de diğer platformlara tek tek girmek ve güncellemek inanılmaz zaman kayıplarına sebep olmaktadır. Sadece ürün girmek ve güncellemekte değil, siparişlerinizi takip etmek ve faturalandırmakta saatlerinizi almakta ve yaptığınız satışlar harcadığınız zamanın yanında yeterli kalmamaktadır.

Siz de şimdi aksiyon için bir adım atın. Entegra’nın avantajlarını kaçırmayın! Dijital dönüşümün içinde olun!