E-Ticaret Modülü ve Danışmanlığı

E-ticaret danışmanlığı sayesinde zaman ve öğrenme maliyetinden kurtulup daha hızlı aksiyon alıp en verimli şekilde hedeflerinize ulaşabilirsiniz. E-ticarette önemli bir yere sahip olan uygun yazılım ve altyapı seçimi,  müşteri yaşam döngüsü planlama, çok kanallı pazarlama yönetimi, müşteri ilişkileri yönetimi, satış sonrası destek, kampanya yönetimi ve teknoloji satın almalarında size hizmet veriyoruz. İdeasoft, Ticimax, Entegra, Segmentify ve Oplog Ankara Yetkili Bayisi olarak deneyimli kadromuz ile lisans ve danışmanlık çalışmalarında hizmetinizdeyiz.

Türkiye’nin en gelişmiş e-ticaret yazılımları

En büyük e-ticaret sitelerinin kullandığı, Türkiye’nin en iyi e-ticaret alt yapısı ile zaman kaybetmeden başarıyı yakalayın.
Benzersiz kapsamda, 7/24 teknik destek, Kampanya Kurguları, Pazarlama Modülleri ve Mobil Uygulamalar ile fark yaratın!

E-ihracata Güçlü Başlayın,
Ürünlerinizi Dünyaya Satın!

Dünyanın Tüm Noktalarına Ürünlerinizi Satmanın En İyi Yolu!

Hızlı ve Kolay Başlangıç

E-Ticaret paketleri ile E-İhracat’a hızlı ve kolay başlayın. Çoklu dil ve para birimi, yurtdışı pazaryeri entegrasyonları ile ürünlerinizi Dünya’ya satmaya başlayın.

Ziyaretçinin bulunduğu ülkeye özel dil, para birimi ve özel fiyatlandırmalar, her dil için farklı seo ayarları, farklı ülkelere farklı fiyatlar üzerinden satış yapın.

E-Ticaret Hizmetlerimiz

E-Ticaret Süreç Yönetimi

E-Ticaret Danışmanlık Hizmeti

E-Ticaret Operasyonel Süreçler

Ürün Fotoğraf – Video Çekimi

Grafik Tasarım Hizmeti

Online Reklam Yönetimi

Raporlama

Siz de şimdi aksiyon için bir adım atın. Avantajlarını kaçırmayın! Dijital dönüşümün içinde olun!